Oferta Wody mineralne

Wody mineralne

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich dostępnych płynów w naszej ofercie, wraz z krótkim opisem ich właściwości. Pozwoli to Państwu znaleźć wody mineralne i źródłowe dla firm i do domu najlepiej spełniające Wasze potrzeby oraz oczekiwania. Naszą specjalnością jest dystrybucja wszystkich tych produktów na terenie Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa. Dostawa odbędzie się w wybrane przez Państwa miejsce, niezależnie czy będzie to prywatne mieszkanie, czy biuro. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.

Gorczańska

GorczańskaJest to woda o wyjątkowym orzeźwiającym smaku, zaleca się ją osobom, które pragną zdrowo się odżywiać i dbają o swoje zdrowie. Wyjątkowe proporcje mikro – i makroelementów   sprawiają, że woda ta cechuje się doskonałymi walorami smakowymi oraz leczniczymi.

Piwniczanka

Unikalny skład mineralny wody powstał dzięki wyjątkowemu układowi geologicznemu obszaru, na którym położona jest Piwniczna-Zdrój.

Rabka Zdrój

Rabka ZdrójŹródło wody znajduje się w rejonie Szczawy tak jak i  Gorczańskiej. Woda charakteryzującą się delikatnym, subtelnym smakiem, zalecana jest rodzicom oraz ich małym pociechom. Unikalny smak, odpowiednie proporcje minerałów zasłużyły na uznanie wielu osób przebywający w Rabce Zdroju – Mieście Dzieci Świata.

Żywiec Zdrój

Jest to doskonałej jakości woda źródlana naturalnego pochodzenia, wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych na obszerze Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

Muszynianka

MuszyniankaTo naturalna woda mineralna rozlewana w Uzdrowisku Muszyna z odwiertów zlokalizowanych na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Jest wodą alkaliczną, wysokozmineralizowaną, magnezowo-wapniową o przyjemnym smaku.

Cisowianka

Cisowianka to naturalna woda mineralna pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Jej historia jest nierozerwalnie związana z miejscem wydobycia - zielonym regionem Płaskowyżu Nałęczowskiego. Nizinny klimat, urocze i ciche zakątki to miejsce gwarantujące naszej wodzie harmonię minerałów, krystaliczną czystość i unikalny smak.

Cisowianka Perlage

Cisowianka PerlageCisowianka Perlage to gazowana naturalnym dwutlenkiem węgla woda o wyjątkowo delikatnym i subtelnym smaku.

« wstecz w górę